De schrobkoning van Nederland
De beste kwaliteit producten
Snelle levering en demonstraties

Steel/haspel slang 5x8mm geel flex – snelkoppeling 1x rectus inw.

Denoclean

Steel/haspel slang 5x8mm geel flex – snelkoppeling 1x rectus inw.

De Steel/haspel slang 5×8 mm geel flex is een soepele, duurzame slang met Rectus snelkoppeling (inwendig) voor snelle en lekvrije aansluiting. Dankzij het flexibele gele materiaal blijft de slang knikvrij en goed zichtbaar, ideaal voor professioneel gebruik op haspel of telescoopsteel bij glasbewassing en reinigingswerk.

 13,14

Alle genoemde prijzen zijn excl. btw

SKU 450024 Categorieën , Tags , Merk:

Beschrijving

Steel/haspel slang 5×8 mm geel flex – snelkoppeling 1x Rectus inw.

De DemiClean steel/haspel slang 5×8 mm geel flexis een hoogwaardige, flexibele slang die speciaal is ontworpen voor professioneel gebruik bij glasbewassing en reinigingswerkzaamheden. Dankzij het lichte en soepele materiaal laat de slang zich eenvoudig hanteren, zelfs bij lage temperaturen, en voorkomt hij knikken of verdraaiing tijdens het werken.

De slang is voorzien van één Rectus snelkoppeling (inwendig), waarmee je snel en lekvrij verbinding kunt maken met je telescoopsteel, haspel of ander reinigingssysteem. De opvallende gele kleur zorgt bovendien voor een hoge zichtbaarheid, wat de veiligheid op de werkplek vergroot.

Belangrijkste kenmerken

  • Afmetingen: 5×8 mm (binnen-/buitendiameter)
  • Kleur: Geel – goed zichtbaar en professioneel uiterlijk
  • Materiaal: Flexibele, knikbestendige slang (geschikt voor intensief gebruik)
  • Aansluiting: 1x Rectus snelkoppeling (inwendig)
  • Toepassing: Voor gebruik op haspel of telescoopsteel
  • Soepel en lichtgewicht voor comfortabel werken
  •  Snelle en betrouwbare aansluiting dankzij Rectus koppeling
  •  Duurzaam en bestand tegen dagelijks professioneel gebruik
  • Gele kleur voor optimale zichtbaarheid en veiligheid
  •  Ideaal voor osmose- en glasbewassingssystemen

 

Perfect geschikt voor montage op haspels, telescoopstelen of mobiele reinigingssystemen. Deze slang biedt de ideale combinatie van flexibiliteit, betrouwbaarheid en gebruiksgemak voor zowel professioneel als particulier gebruik.

 

Extra informatie

Gewicht 2 kg

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Steel/haspel slang 5x8mm geel flex – snelkoppeling 1x rectus inw.” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.